Home ">Napisz Zaloguj
HostSol » O nas

Firma

Solutions S.C. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, świadczącą usługi z zakresu hostingu. Cały czas dynamicznie się rozwijamy aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Nasze serwery administruje wysoko wykwalifikowana kadra, która chętnie zmierzy się z nawet najbardziej zawiłym problemem.

Nasza siedziba:

Solutions S.C.
ul. Kazimierza Odnowiciela 2
99-100 Łęczyca
Polska
Dane Firmy:

Tel: 024-361-73-73
Fax: 024-361-73-75
NIP: 507-009-08-96
REGON: 101408728

Data Center

Używamy tylko markowych serwerów. Każdy z nich posiada wydajny 64 bitowy procesor zbudowany w technologii dwurdzeniowej. Dodatkowo każdy jest wyposażony w dyski twarde działające w technologii SAS. Nasze serwery znajdują się w dobrze strzeżonej, nowoczesnej niemieckiej serwerowni świadczącej swoje usługi od lat na najwyższym poziomie. Każdy serwer przyłączony jest do sieci za pomocą łącza o szybkości 100 Mbit/s. Łącza naszej serwerowni nawet podczas godzin szczytu są wykorzystane w niewielkim stopniu, co gwarantuje szybki dostęp do zgromadzonych materiałów o każdej porze. Ponadto serwery maja zapewniony 24 godzinny monitoring, wszystkie wyposażone są w wydajne UPSy oraz dostęp do łączy kilku operatorów.  Wszystko to sprawia ze działają one niezawodnie praktycznie w 100% (średnio 99,8%).

wstecz     dalej
wstecz     dalej
wstecz     dalej
wstecz     dalej
wstecz     dalej
wstecz     dalej
wstecz     dalej
wstecz     dalej
wstecz     dalej
wstecz     dalej
wstecz     dalej
wstecz     dalej

Oprogramowanie

Wszystkie serwery działają pod kontrolą sytemu Linux, który jest jednocześnie wydajny i bezpieczny. Dążąc do maksymalnej satysfakcji naszych klientów, serwery wyposażone są w panel administracyjny DirectAdmin w polskiej wersji językowej. Dzięki niemu nawet mało zawansowany użytkownik będzie mógł w prosty sposób zarządzać swoim kontem.

            

 

Informacje